Wczytuję dane...
Kod producenta: 0009
Gwarancja: 1 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5908275047452
Wysyłka od: 0.01 PLN

Kolorowy złocony papier ryżowy do decoupage ABstudio.

Przepiękne i delikatne nowe papiery do decoupage z serii "Gold touch" zawierają w sobie subtelne, wygaszone kolory oraz delikatny podmuch złota. 

W tym połaczeniu są lekkie i zwiewne. W ich towarzystwie twój projekt uzyska niebywały blask i elegancję.

Używając papierów złoconych ABstudio możesz używać różnych lakierów do tego, pamiętając że lakier z wysokim połyskiem podbije widoczność złocenia, a lakier matowy sprawi, że będą jak złoto w stylu vintage.

Kolor złoceń jest delikatny, subtelny co sprawia, że projekt prezentuje się elegancko i dostojnie. Złoto nie wyciera się, ani nie kruszy przy użyciu pędzla z lakierem.

Należy pamiętać, że biały kolor farby pod papierem zdecydowanie uwydatni (podbije) delikatny kolor papieru oraz złoto, natomiast każdy inny kolor farby sprawi, że kolory bedą bardzo mało widoczne. 

Papiery złocone z ABstudio można barwić mgiełkami, co sprawi, że zabarwi się kolor papieru, a złoto pozostnaie złote.

Należy pamiętać, że używając papieru ściernego do opracowania surowego papieru, który nie jest pokryty zabezpieczającą wartwą lakieru można uszkodzić wzór kiedy robi się to nieumiejętnie.

Papiery do decoupage ABstudio zawierają włokna rozmieszczone nieregularnie na powierzchni papieru., Włokna są różnej grubości.

Kolor na papierze jest delikatniejszy i mniej nasycony niż na zdjęciu. Kolory papierów podchodzą pod efekt pudrowy, mniej intnsywny.

Cieńki włóknisty papier ryżowy delikatny w dotyku. Często używany do zdobienia przedmiotów domowych oraz mebli. Wykorzystywany również w: scrapbooking, przy tworzeniu kartek oraz mixed media, artjournal i collage.

Rozmiar: A4 (210mm x 297mm) / (8,27" x 11,69")

34-35 gsm / wysokiej jakości nadruk.

Rozmiar wydruku grafiki: 200mm x 280mm.

1 arkusz.

Znak wodny ABstudio widoczny tylko na zdjęciach online. Wydruki nie posiadają znaku wodnego ABstudio. 

Papier ryżowy sprawdza się przy zdobieniu różnych powierzchni jak drewno, szkło, tektura, MDF, szkło oraz różne tworzywa. Jest bardzo wytrzymały, co ma znaczenie przy nakładaniu. 

Uwaga!

Ze względu na różnicę między różnymi monitorami obraz może nie odzwierciedlać faktycznego koloru przedmiotu.

Stan

 • Stan: 

  nowy

Materiał

 • Rodzaj: 

  papier ryżowy

Format

 • Format: 

  A4

Szablony produktu

 • Długość: 

  297

 • Stan: 

  nowy

 • Szerokość: 

  210

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...